kontakti

Olimpiskais centrs „Ventspils”

Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

Skatīt Olimpiskais centrs „Ventspils” lielākā kartē

Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola halles kase:

darba dienas: 10:00 - 19:00

Sestdienās, svētdienās: 10:00 - 17:00

tel.:+371 636 22061

Uldis Boitmanis
valdes priekšsēdētājs
+371 636 22587
+371 636 21977
olimps@ocventspils.lv
Kontaktpersonas 
Daiga
Dūma
Sporta un mārketinga daļas vadītāja
+371 28664261
daiga@ocventspils.lv
Rolands
Gorškovs
Mārketinga menedžeris
+371 20217874
rolands@ocventspils.lv
Kārlis
Gubāts
Sporta menedžeris
+371 636 24412
karlis.gubats@ventspils.lv
Agnese
Laure
Iepirkumu speciālists
+371 63626951
agnese@ocventspils.lv
Ieva
Štrausa
Personāla lietvede - sekretāre
+371 636 22587
olimps@ocventspils.lv
Signe
Grīnfelde
Galvenās ekonomistes p.i.
+371 63620393
signe.grinfelde@ventspils.lv
Silga
Alksne
Galvenās grāmatvedes p.i.
+371 636 26951
silga@ocventspils.lv
Ineta
Pāvelsone
Galvenās grāmatvedes vietnieces p.i.
+371 636 26951
ineta@ocventspils.lv
Māris
Plūme
Būvniecības projektu vadītājs
+371 26448871
maris.plume@ocventspils.lv
Mārīte
Pastore
Būvuzraugs
+371 29427263
marite@ocventspils.lv
Didzis
Žukovs
Sistēmu vadības inženieris
+371 29139652
didzis@ocventspils.lv
Ainars
Zablovskis
Basketbola un Ledus halles pārvaldnieks
+371 29476966
halle@ocventspils.lv
Inta
Tomsone
Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcas pārvaldniece
+371 20328279
inta@ocventspils.lv
Māris
Millers
Ūdens piedzīvojumu parka un Sporta nama "Centrs" pārvaldnieks
+371 20222815
maris.millers@ocventspils.lv
Ilmārs
Vensbergs
Sporta halles "Pārventa" pārvaldnieks
+371 26578168
ilmars@ocventspils.lv
Nauris
Tālbergs
Piedzīvojumu parka un Ziemas skeitparka pārvaldnieks
+371 29114990
nauris@ocventspils.lv
Dāvis
Vītols
Stadiona pārvaldnieks
+371 26147081
davis@ocventspils.lv
Inta
Lapsiņa
Piedzīvojumu parka pārvaldnieka vietniece
22025920
inta.lapsina@ocventspils.lv
Ieva
Teiermane
Grāmatvede
+371 636 26951
ieva.teiermane@ocventspils.lv
Ieva
Jaunbirze
Ekonomiste
+371 63620393
ieva.jaunbirze@ventspils.lv
Jurģis
Liepājnieks
Izpilddirektors
29265690
jurgis.liepajnieks@ocventspils.lv
Ieva
Kavosa
Grāmatvede
+371 636 26951
ieva@ocventspils.lv
Anete
Černuho
Grāmatvede
+371 636 26951
anete@ocventspils.lv