kompleksi

atvērtaizvērt

Pludmales akvaparks

Par Pludmales akvaparku

„Pludmales akvaparks” atrodas blakus Ventspils Zilā karoga pludmalei un ir veidots kā ūdens izklaides parks bez jumta pārseguma, kurā var ne tikai izmantot jautrās ūdens atrakcijas un labi atpūsties, bet arī pabūt svaigā gaisā, iegūt skaistu, dabīgu iedegumu un klausīties jūras šalkās. Šo gadu laikā tas kļuvis par vienu no populārākajiem un iecienītākajiem atpūtas objektiem Ventspilī vasaras sezonā.

“Pludmales akvaparks” ir atvērts apmeklētājiem tūrisma sezonas laikā – no 2. jūnija līdz septembrim (Tuvojoties sezonas sākumam vai beigām datumi tiek precizēti).

Aktīvai atpūtai „Pludmales akvaparks” piedāvā 3 dažādus baseinus, kuros ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +24° C. Pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem slīdkalniņiem – standarta, ģimenes, „turbo", kā arī slīdkalniņu, kas sniedz brīvā kritiena izjūtas un nobraucieniem ar piepūšamajiem riņķiem. Mazuļus priecē īpaši viņiem piemērotas atrakcijas - „astoņkājis", „laiva", „varde" un „sēne".

Vēsā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties saunās vai burbuļvannās, kurās ūdens temperatūra sasniedz pat +35°C grādus.

Plašāka informācija par Pludmales akvaparku pieejama www.pludmalesakvaparks.lv.
 

Cenas

Cenas pieejamas šeit.

Darba laiks

Pludmales Akvaparks:
Katru dienu: 10:00 - 21:00.

Kontakti

Pludmales akvaparks
Adrese: Medņu iela 19

Pludmales akvaparka pārvaldnieks:
M. Millers: 20222815
E-pasts: maris.millers@ocventspils.lv

Kase: 26429684
E-pasts: info@ocventspils.lv