jaunumi

sports

Volejbola klubs “Ventspils” piecos setos uzveic VK Ozolnieki

Volejbola kluba “Ventspils” volejbolisti Latvijas Nacionālās līgas 1. divīzijas ietvaros jau otro spēli pēc kārtas izcīnījuši uzvaru piecos setos. Šoreiz ar rezultātu  3:2 (25-22; 16-25; 25-21; 17-25; 15-10) pārspējot VK Ozolnieki komandu.

Pirmajā setā risinājās bezkompromisa cīņa un tikai pašā galotnē mājinieki spēja izcīnīt uzvaru. Turpinājumā spēles iniciatīva bija pretinieku pusē, kuri veiksmīgi apturēja VK Ventspils uzbrukumus, svinot pārliecinošu uzvaru setā. Trešajā setā atkārtojās pirmā seta scenārijs, kad noritēja līdzvērtīga cīņa par katru izspēli. Atkal galotni veiksmīgāk aizvadīja VK Ventspils vīri, nonākot viena uzvarēta seta attālumā no uzvaras visā mačā. VK Ozolnieki vīri negrasījās piekāpties un vēlreiz spēja pārliecinoši apspēlēt ventspilniekus, uzvarētāja noskaidrošanu atliekot uz izšķirošo, piekto setu. Jau pašā seta sākumā ventspilnieki izvirzījās stabilā vadībā, ko neatdeva līdz pat mača izskaņai. Uzvarot pretiniekus VK Ventspils turnīra tabulā pievienoja kārtējos divus punktus par uzvarētu maču.

Ventspilniekiem rezultatīvākais bija Kristaps Šepte, kurš guva 14 punktus, bet 11 un 10 punktus attiecīgi pievienoja Askolds-Roberts Jāvalds un Reinis Grīnbergs.

Nākamajā spēlē VK Ventspils uzņems viesus no Aizkraukles un tā norisināsies svētdien 28.janvārī plkst. 12.00, sporta hallē “Pārventa”.

Visi līdzjutēji tiek laipni aicināti atbalstīt mūsu volejbolistus.