jaunumi

sacensības

Vieglatlētikas seniori gūst panākumus sacensībās

21. – 22.jūnijā, Jelgavā notika Latvijas valsts simtgades un Latvijas sporta veterānu - senioru savienības (LSVS) 55. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā, kurās piedalījās aptuveni 500 sportisti no 38 komandām. Individuāli startēja arī 9 citu valstu pārstāvji. Ventspils komanda bija pārstāvēta ar 23 vieglatlētiem, kuri komandu cīņā ieņēma 8.vietu.

Ventspilnieki izcīnīja 13 zelta, 12 sudraba un13 bronzas medaļas. Valdis Cela sasniedza trīs jaunus Latvijas rekordus V- 70+ vecuma grupā.

1. V.Cela              1.vieta - 200m, augstlēkšana, tāllēkšana, 3-soļlēkšana (ind.)

22. G.Buholce       5.vieta - 3000m soļošana

Stafetes komanda: V.Cela, E.Valdmanis, J.Stalidzāns, U.Lasmanis (4x100m) izcīnīja 2.vietu un deva komandai vērtīgos dubultos punktus kopvērtējumā.

Stafetes komanda: L.Ziemane, I.Stankevica, L.Konovalova septiņu komandu konkurencē izcīnīja bronzas medaļas.

Daļa panākumu tika sasniegta pateicoties V.Drapezas brīvprātīgajam trenera darbam.

Latvijas Valsts simtgadei veltītajās sacensībās ar pasaules latviešu piedalīšanos parāde bija noorganizēta īpaši svinīgi. Latvijas, Jelgavas pilsētas, LSVS un dalībvalstu karogus stadionā ienesa dejotāji tautu tērpos. Latvijas valsts karoga pacelšanā piedalījās D.Kūla un V.Cela. Ventspilnieki stadionā iedejoja tautu tērpos un ar pašu rokām darinātiem vainagiem galvā!! Konkursā par atraktīvāko komandu arī ventspilnieki tika pie balvas!

Pēc parādes visi sportisti varēja baudīt pūtēju orķestra ''Rota'' defilē, bērnu deju studijas jaukos priekšnesumus, tautas deju ansambļu ''Lielupe '', ''Diždancis", deju kopas ''Junda'' dejas no Latvijas 100-gades Dziesmu un Deju lielkoncerta ''Māras zeme''.

Liels paldies visiem, kas palīdzēja ventspilniekiem izbaudīt šo jauko sporta un kultūras pasākumu!

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem!