jaunumi

izklaide

Ventspils vieglatlēti gūst panākumus Rīgas atklātajā čempionātā vieglatlētikā

10.februārī, Rīgas Sporta manēžā notika Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās, kurās panākumus guva vairāki Ventspils pašvaldības atbalstītie sportisti un sporta skolas “Spars” audzēkņi.

Divas godalgas izcīnīja Ventspils pašvaldības atbalstītais sportists Jānis Leitis, kurš kļuva par uzvarētāju tāllēkšanā, tikai par pieciem centimetriem atpaliekot no personīgā rekorda (7,73m) un bija trešais 60 metru sprintā. Tāllēkšanā sievietēm 3.vietu izcīnīja Lauma Grīva – 6,19m, bet 4.vietu Māra Grīva – 6,14m.

Trīs medaļas izcīnīja sporta skolas “Spars” audzēkņi kārtslēkšanā – Anete Jete Meiere ieņēma otro vietu, trīssolī bronzas medaļu izcīnīja Rūta Lasmane, kam sekmīgs sanāca tikai viens mēģinājums, bet 60 metru barjerskrējienā sudraba medaļa Artim Reinholdam.

Cits Ventspils pašvaldības atbalstītais sportists Mareks Ārents piedalījās sacensībās Tallinā, kur ar 5,41m augstu lēcienu ierindojās 2.vietā.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem!