jaunumi

sacensības

Ventspils sportisti Latvijas čempionātā vieglatlētikā iegūst 14 medaļas

Nedēļas nogalē, Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās Ventspils augstas klases atbalsta programmas, Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti un sporta skolas “Spars” audzēkņi, kuri kopumā ieguva 14 medaļas t.sk. 7 zelta, 4 sudraba un 3 bronzas.

Par Latvijas čempioni šķēpmešanā kļuva Madara Palameika (tr. G.Palameiks), kura sasniedza 61,11m un par 27 centimetriem apsteidza Aneti Kociņu. Gundega Grīva (tr.M.Grīva) ar rezultātu 53,94m ierindojās 4.vietā, bet Sanita Lasmane (tr.B.Romanovska) 44,89m 5.vietā. Tikmēr vīriešu konkurencē zeltu jau ar pirmo metienu garantēja Rolands Štrobinders 82,20m (tr. M.Štrobinders), trešajā vietā Jānis Svens Grīva 73,36m, bet ceturtais seniors Ēriks Rags 67,81m. Abu sportistu treneris Māris Grīva.

Kārstlēkšanā vīriešiem Latvijas čempiona gods Marekam Ārentam (tr. I.Izotovs), kurš arī sāka tikai tad, kad citi bija beiguši, triumfējot ar 5,45 metriem. Sieviešu kārtslēšanā uzvarēja Ildze Bortaščenoka (tr. I.Izotovs), kura sacensības sāka ar 3,65 metriem, kurus pārvarēja pirmajā piegājienā. Neviena konkurente šādam augstumam netika pat tuvumā. Zelta medaļniece beigās triumfēja ar 3,85 metriem. Otrajā vietā ierindojās Anete Jete Meiere 3,30m (tr. M.Ārents).

Divas zelta medaļas izcīnīja Māra Grīva (tr. M.Grīva), kura triumfēja tāllēkšanas 6,11m un trīssoļlēkšanas 13,61m sacensībās. 5.vietu trīssolī ar rezultātu 12,10m ieguva Rūta Kate Lasmane (tr. J.Petrovičs un A.Kronbergs)

200 metros vīriešiem ātrākais bija Jānis Leitis (tr. U.Kurzemnieks) – 21,43 sekundes -, kurš apsteidza Iļju Petrušenko (21.91) un Valēriju Valinščikovu (21,94). 100m sprintā ar laiku 10,82 sek. par 0,08 sek. piekāpās J.Mezītim un ieguva 2.vietu.

Lodes grūšanas sacensībās 2.vietu ieguva Edgars Berķis (M.Alaine) 15,13m.

Divas medaļas garajās skriešanas distancēs izcīnīja Gunta Holštroma (tr. A.Matisons), kura 3000m distancē ar laiku 11:03,67 ierindojās 3.vietā, bet 5000m distancē ar laiku 19:42,45 ieguva 2.vietu.

Frederika Rūmniece (tr. J.Petrovičs un A.Kronbergs) sieviešu augstlēkšanas sacensībās ieguva 3.vietu, pārvarot 1,68m, bet 100 m barjerskrējienā ar laiku 16,13 sek. ierindojās 5.vietā.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!