jaunumi

sports

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Lembergs pasniedza balvas svarcēlājiem par panākumiem Eiropas čempionātā

Š.g. 14.aprīlī plkst.17:00 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Lembergs, pirms Latvijas basketbola līgas spēles starp BK Ventspils un VEF Rīga, pasniedza naudas balvas svarcēlājiem Rebekai Kohai, Ritvaram Suharevam, Vadimam Koževņikovam un treneriem Eduardam Andruškēvičam un Viktoram Ščerbatiham par panākumiem Eiropas čempionātā svarcelšanā. A.Lembergs izteica gandarījumu par augstajiem sportistu sasniegumiem un pateicās treneriem par ieguldīto darbu, kā arī novēlēja panākumus turpmākajās sacensībās.

Rebeka Koha 19 gados kā juniore pieaugušo konkurencē svara kategorijā līdz 58kg raušanā sasniedza 100 kilogramus, bet grūšanā 120 kilogramus, kas summā deva 220 kilogramus un zelta medaļu. Rebeka pārliecinoši par 29 kilogramiem apsteidza sudraba medaļas ieguvēju Angeliku Rosu.

Ritvars Suharevs 19 gados kā juniors un jaunākais dalībnieks svara kategorijā līdz 77kg izcīnīja 4.vietu. Raušanā sasniedza 156 kilogramus, kas ir sportista personiskais rekords, un arī tika izcīnīta mazā bronzas medaļa. Grūšanā Suharevs sasniedza 181 kilogramus, bet summā 337 kilogramus.

Vadims Koževņikovs 24 gadu vecumā svara kategorijā līdz 94kg izcīnīja 4.vietu. Raušanā pacēla 154 kilogramus, bet grūšanā tika galā ar 198 kilogramiem un izcīnīja mazo bronzas medaļu. Summā Koževņikovs sasniedza 352 kilogramus.

Nozīmīgu darbu sportistu sagatavošanā ieguldīja treneri Eduards Andruškēvičs un Viktors Ščerbatihs.

Apsveicam Rebeku Kohu, Ritvaru Suharevu un Vadimu Koževņikovu ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem Eduardam Andruškēvičam un Viktoram Ščerbatiham par ieguldīto darbu!

Ventspils pilsētas sportistu panākumi ir apliecinājums, ka izvirzot dzīvē noteiktu mērķi un ieguldot lielu darbu treniņos, ir iespējams sasniegt visaugstākos rezultātus sportā.

Vēlam sportistiem izturību un sportisku veiksmi turpmākajās sacensībās!