jaunumi

izklaide

Ventspils domes priekšsēdētājs A.Lembergs sveiks svarcēlājus par panākumiem Eiropas junioru čempionātā

24.oktobrī, plkst 19:45 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Lembergs, FIBA Čempionu līgas spēles puslaikā starp BK Ventspils un Elan Chalon (Francija), sveiks svarcēlājus Rebeku Kohu, Ritvaru Suharevu, Vadimu Koževņikovu, kā arī trenerus Eduardu Andruškēviču un Viktoru Ščerbatihu par panākumiem Eiropas junioru čempionātā svarcelšanā.

Rebeka Koha, Ritvars Suharevs un Vadims Koževņikovs treneru Eduarda Andruškēviča un Viktora Ščerbatiha vadībā, Albānijā piedalījās Eiropas junioru čempionātā, kur Rebeka un Ritvars kļuva par čempioniem, bet Vadims ieguva bronzas medaļu.

Eiropas U20 čempionāta ieskaitē Rebeka Koha svara kategorijā līdz 58 kilogramiem raušanā pacēla 98kg, bet grūšanā 115kg, kas summā deva 213k, bet Ritvars Suharevs svara kategorijā līdz 77 kilogramiem raušanā pacēla 154kg, bet grūšanā 179kg, kas summā deva 333kg. Abi sportisti kļuva par čempioniem.

Eiropas U23 čempionātā ieskaitē Vadims Koževņikovs svara kategorijā līdz 94 kilogramiem raušanā pacēla 145kg, bet grūšanā 194kg, ka summā deva 339kg un bronzas medaļu. 

Apsveicam Rebeku Kohu, Ritvaru Suharevu un Vadimu Koževņikovu ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem Eduardam Andruškēvičam un Viktoram Ščerbatiham par ieguldīto darbu!