jaunumi

sacensības

Ventspilnieks Viktors Kronbergs uzvar GGFEST BMX dirt sacensībās

Piektdien, 27.jūlijā, līdz ar Baltijas mēroga veikborda un starptautiskajām BMX freestyle dirt sacensībām, Ventspilī tika atklāts septītais ekstrēmo un ielu sporta veidu festivāls «GGFEST». Uz aizraujošajiem trikiem pulcējās simtiem ventspilnieku un pilsētas viesu.

Veikborda kabeļa sacensībās piedalījās 15 PRO kategorijas sportisti. Pirmo vietu izcīnīja Dāvis Čeže no Latvijas, Marks Malsub no Igaunijas un Džīno Vetzels no Vācijas.
 
Piektdienas vakarā BMX sacensības norisinājās dirt disciplīnā  - dalībnieki, no starta līnijas ieskrējušies līdz trampalīnam, izpildīja tādus trikus kā salto pāri galvai. Kopskaitā piedalījās 15 profesionāli BMX freestule sportisti  no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Nīderlandes, Vācijas, Ungārijas, Kirevijas un Apvienotās karalistes. Pirmo vietu izcīnīja ventspilnieks Viktors Kronbergs, otro – Džeks Mulds no Apvienotās karalistes un trešo –Denijs Jusa no Ungārijas.
 
Festivāls norisināsies trīs dienas. Sestdien, 28.jūlijā apmeklētājus gaidīs plašo mēroga programma – uz Lielā prospekta norisināsies starptautiskās strītbaikfrīstaila sacensībās «Ghetto Stunt». Katrs no motociklistiem ir sagatavojuši īpašu programmu,t  tāku kā piemēram ar kājā gaisā un galvu noliktu uz sēdvietas.
 
Tā pat visas dienas garumā norisināsies ekstrēmo sporta veidu sacensības.  Savu neatkārtojamo meistarību demonstrēs Takeši Jasutuko (Japāna), kurš ir pasaulslavens «inline» sportistus un vairāku zelta medaļu īpašnieks. Viņš ir arī iekļauts Ginesa Rekorda grāmatā kā jaunākais dalībnieks leģendārajās ekstrēmo sporta veidu sacensībās «X Games» 1998 – tad viņam bija tikai 11.gadu. Dalībnieku vidū ir arī Manona Derēna no Francijas, kura šobrīd ir viena no labākajām skeitborda meitenēm pasaulē.
 
Sestdien norisināsies arī starptautiskās BMX Freesyle park sacensības park un street disciplīnās. Savukārt Lielajā laukumā notiks FIBA starptautiskais turnīrs «Ghetto Basket Ventspils Challenger. Airēšanās bāzē «Dampeļi»
 
Vairāk par programmu: ww.ggfest.com
 
“GG Fest” programma - ŠEIT
 
Atrodoties Biedrības "STREETBASKET" (REĢ. 40008138116) organizētajos pasākumos, ar savu klātbūtni ikviens tās apmeklētājs apliecina, ka neiebilst pret fotografēšanu, filmēšanu un materiālu publicēšanu biedrības mājaslapā, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības pārstāvjiem.