jaunumi

sacensības

Ventspilī plāno starptautiska U-20 hokeja turnīra norisi

Trešdien, 13. septembrī, Olimpiskajā centrā “Ventspils” notika sanāksme, kurā piedalījās Olimpiskā centra “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis, Latvijas Hokeja federācijas (LHF) izlases menedžeris Māris Baldonieks un sporta direktors Edgars Buncis, kā arī Olimpiskā centra Basketbola un Ledus halles pārvaldnieks Ainars Zablovskis, lai apspriestu starptautiska U-20 hokeja turnīra uzņemšanu Olimpiskajā centrā “Ventspils” šī gada novembrī.

 

Starptautiskā U-20 hokeja turnīra norise plānota no š.g. 8.līdz 11. novembrim Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē, turnīrā piedalīsies Austrijas, Dānijas, Baltkrievijas un Latvijas U-20 izlases, kopā pulcējot ap 140 dalībniekus. Turnīrs būs pēdējais posms, lai sagatavotos U-20 pasaules čempionātam, kas notiks Francijā no 10.līdz16.decembrim.

 

Sarunu laikā LHF pārstāvji uzsvēra, ka izvēlējušies Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāzes par U-20 hokeja turnīra norises vietu labo sporta bāžu dēļ. Kā priekšrocība tika minēts arī augstais pakalpojumu sniegšanas līmenis un atsaucība.