jaunumi

sports

Ventspilī notiks Latvijas pludmales volejbola čempionāta posms

Šajā nedēļas nogalē, 2. – 3.jūnijā, Ventspils pludmales volejbola stadionā ar pirmo posmu tiks atklāta Latvijas pludmales volejbola sezona. Sacensībām pieteikušies visi Latvijas labākie pludmales volejbola pāri – A.Samoilovs/J.Šmēdiņš, M.Pļaviņš/ E.Točs, A.Solovejs/R.Finsters u.c.

Šajā posmā spēkiem mērosies vīriešu komandas, un dalību Ventspilī pieteikuši visi spēcīgākie Latvijas pludmales volejbolisti. Sacensības sāksies sestdien, 2.jūnijā no plkst. 09:00 ar kvalifikācijas turnīru, bet sacensību atklāšana notiks plkst. 13:00 pēc kuras sāksies pamatturnīra sacensības un tajās piedalīsies 24 pāri. Izšķirošās cīņas par medaļām notiks svētdien.

Skatītājiem šī būs ne tikai iespēja pavadīt brīvdienas, skatoties aizraujošas spēles, bet arī piedalīties konkursos un iegūt balvas no čempionāta atbalstītājiem.

Šosezon Latvijas pludmales volejbola čempionāts notiks septiņos posmos.

1.posms 02. – 03.jūnijs Ventspils

2.posms 09. – 10.jūnijs Alūksne

3.posms 14. – 16.jūnijs Saulkrasti

4.posms 29.jūnijs – 01.jūlijs Jūrmala

5.posms 14. – 15.jūlijs Cēsis

6.posms 03. – 5.augusts Jūrmala

7.posms 23. – 25.augusts Ventspils EVZAA posms

Ieeja uz visām spēlēm ir BEZ MAKSAS, tāpēc ikviens pludmales volejbola līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt spraigās spēles ar konkursiem skatītājiem, karsējmeiteņu uzstāšanos un augsta līmeņa pludmales volejbolu.

Vairāk informācija par Latvijas čempionātu pludmales volejbolā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un paplašinātu sportošanas iespējas, kā arī atsaucoties uz pieaugošo interesi šobrīd Ventspilī ir pieejami deviņi brīvpieejas pludmales volejbola laukumi

Sporta un augstas klases starptautisku sportisko sasniegumu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveidu atbalsta SIA “LDZ Cargo”. 

 

Informējam, ka  publisko pasākumu laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Minētās fiksācijas var tikt publicētas masu mēdijos un sociālajos tīklos. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.