jaunumi

izklaide

Ventspilī notiks Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas posms pludmales volejbolā

“ERGO Open 2018” sākās ar posmu Ventspilī, un 23. – 25.augustā arī finišēs Latvijas čempionāta pludmales volejbolā seriāls Ventspilī. Vienlaicīgi šis būs arī Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas posms Latvijā ar Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Lietuvas duetu piedalīšanos. Ventspils Dienvidu pludmalē sadalīs arī 3000 eiro balvu fondu, bet skatītājiem garantētas aizraujošas spēles, iespēja piedalīties konkursos un iegūt atbalstītāju sagādātas balvas.

“ERGO Open 2018” posms Ventspilī būs šovasar pēdējā iespēja redzēt Latvijas pludmales volejbolistus, kamēr Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) sacensību grafikā tas šosezon pieaugušajiem ir trešais no pieciem posmiem. Septembrī šādas sacensības notiks arī Armēnijā, Gruzijā un Krievijā.

Vīriešu turnīram Ventspilī pieteikušies 17 dueti. Galvenie pretendenti uz uzvaru būs divi Latvijas pāri – Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters un Toms Šmēdiņš/Haralds Regža –, kā arī baltkrievi – biežs viesis Latvijā un krietnu starptautisko spēļu rūdījumu guvušais Aļaksandrs Dzjadkous, kurš šoreiz spēlēs kopā ar Pavelu Pjatrusķu. Uz augstām vietām tieksies vēl divi Baltkrievijas un pa vienam Polijas un Ukrainas duetam. Savu vārdu teikt gribēs arī Atvars Vilde ar Tomu Benjavu. Īpašu interesi, kā tas vienmēr mēdz būt, kad divi pludmales volejbolisti kopā startē pirmoreiz, izraisa Matīsa Gabdulļina apvienošanās šim turnīram ar vienu no Eiropas U-22 čempioniem Mihailu Samoilovu.

Tāpat sieviešu turnīrā 9 pāru konkurencē viegla pastaiga nav sagaidāma Anastasijai Kravčenokai, kura savas pastāvīgās pārinieces Tīnas Lauras Graudiņas studiju prombūtnes laikā šo turnīru aizvadīs kopā ar Alisi Leci. Pretiniekos būs atzīstamā Baltkrievijas pludmales volejboliste Viktorija Sjakretava, kurā šoreiz spēlēs kopā ar Lizavetu Čabai. Šosezon kopā spēlējušās  Agnese Caica un Marta Ozoliņa arī izmēģinās spēkus ar citām pāriniecēm, attiecīgi – Gintu Vedļu un Kristu Paegli. Vienmēr interesanti ir vērot jauno talantu pāru – Vanesa Grosberga/Kristīne Briede un  Anete Namiķe/Varvara Brailko – progresu. Arī pārējie Latvijas dueti netaisās padoties, tāpat Lietuvas un Ukrainas pāri.

23.augusta vakarā tiks izspēlēts kvalifikācijas turnīrs, bet 24. un 25.augustā tiks sadalītas posma godalgas. Vispirms gan vīrieši, gan sievietes izspēles grupu turnīra kārtu, bet pēc tam sekos cīņas olimpiskajā formātā, kad sacensības turpina tikai uzvarētāji. Uzvarētājam pārim gan vīriešiem, gan sievietēm tiks pa 120 pasaules ranga punktiem, 2. vietai – 108, trešajai – 96 punkti, bet pārim, kurš finišēs 17. vietā, - 48 punkti.

Šosezon Latvijas čempionātā “ERGO Open 2018” pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos un finālā.

Sacensības notiek ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu!

Ieeja uz visām “ERGO Open 2018” spēlēm ir BEZ MAKSAS, tāpēc ikviens līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt augsta līmeņa pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols