jaunumi

sports

Ventspilī ierodas Latvijas bobsleja izlase!

Trešdienas, 24.janvāra, vakarā Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā ieradās Latvijas bobsleja izlases pārstāvji, lai pirms dalības Olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā vēl vairotu gan fiziskos, gan garīgos spēkus treniņnometnē.

Trešdienas vakarā Olimpiskajā centrā “Ventspils’ bobslejisti vēl paguva apmeklēt basketbola kluba FIBA Basketbola Čempionu līgas mājas spēli pret Turcijas vienību “Gaziantepa”.

Treniņnometne Ventspilī norisināsies no 24. līdz 30. janvārim treneru Sanda Prūša un Jāņa Ozola vadībā. Nometnē piedalīsies 12 sportisti, kurus pavadīs arī sporta ārsts.

Otrdien, 30.janvārī, pirms došanās uz Olimpiskajām spēlēm no Ventspils, Olimpiskajā centrā plānots īss svinīgs pasākums  ar Ventspils pilsētas domes vadības un bobslejistu piedalīšanos.

Latvijas bobsleja izlase treniņnometnes Ventspilī aizvada regulāri divas reizes gadā – vasarā un ziemā. Treniņnomentņu ilgums parasti ir divas nedēļas, bet šoreiz, tieši pirms pašām Olimpiskajām spēlēm, sportisti Ventspilī trenēsies vienu nedēļu, pēc tam uzreiz dodoties uz Dienvidkoreju.

Novēlam Latvijas bobsleja izlasei patīkamu atmosfēru uzturēšanās laikā Ventspilī!