jaunumi

izklaide

Ventspilī aizvadīts Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāta posms U19 grupā

8.augustā Ventspils pludmales volejbola stadionā aizvadīts Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāta posms U-19 (2000.g.dzim.) vecuma grupā.

Meitenēm par čempionēm kļuva Anete Namiķe un Varvara Brailko (Rīga), otrajā vietā Keisija Dina Hausmane un Patrīcija Palameika (Kuldīga), bet trešās Rēzija Mazure un Adelīna Audere (Liepāja). Ventspils pludmales volejbola kluba “Bloks” spēlētājas Beāte Liepājniece un Nikola Trama ieguva 5.vietu, Santa Sadovska un Luīze Skudra 6.vietu, Rebeka Adlere un Evelīna Riekstiņa 7.vietu, bet Enia Soka un Luīze Šveicere 9.vietu. Jāatzīmē, ka VPVK “Bloks” spēlētājas bija 2 un vairāk gadus jaunākas par savām pretiniecēm. Kopumā meitenēm sacensībās piedalījās 11 pāri.

Puišu sacensībās par uzvarētājiem kļuva Kārlis Gaigals un Edgars Roze (Strenču nov./Rūjiena), otrajā vietā Toms Talbergs un Gustavs Freimanis (Talsi), bet trešie Ralfs Namiķis un Gustavs Freimanis (Rīga). Ventspils pludmales volejbola kluba “Bloks” spēlētāji Rihards Anšics un Rūdis Nulle ierindojās 8.vietā. Turnīrā piedalījās 12 komandas.

Sacensības Ventspilī organizēja Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Ventspils pludmales volejbola klubu “Bloks”. Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāti visā Latvijā četros posmos notiek četrās vecuma grupās.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!