jaunumi

izklaide

Ventspilī aizvadīta pirmā diena Eiropas kausa finālā šorttrekā Ventspilī aizvadīta pirmā diena Eiropas kausa finālā šorttrekā

No 23. līdz 25.martam Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē notiek Eiropas kausa fināls šorttrekā, kurā piedalās 160 sportisti no 20 valstīm. Sacensību pirmajā dienā uzvaru 1500m distancē Junior B grupā izcīnīja Latvijas jaunais šorttrekists Reinis Bērziņš.

Bērziņš bija labākais junioru B grupā, kurā sacentās kopā 16 sportisti. Finālā viņš ļoti sīvā cīņā apsteidza turku Furkanu Akaru.
Šajā grupā startēja arī Roberts Krūzbergs, tomēr viņš priekšsacīkstēs tika diskvalificēts, bet pēc tam C finālā neizgāja uz starta, jo kritienā ar slidu viņam tika sagriezta kāja.
Vēl no latviešiem 1500 metros junioru meiteņu C grupā 13.vietā ierindojās sporta skolas “Spars” audzēkne Anna Jansone, kura bija labākā C finālā, kamēr pieaugušo ieskaitē Tomass Bakēvics uzvarēja B finālā, ieņemot septīto vietu kopvērtējumā, bet Endiju Vīgantu diskvalificēja B finālā.
Savukārt, Junior D grupā 1000 metru distancē sporta skolas “Spars” audzēkne Alīna Usatova ierindojās 6.vietā.
Sestdien sacensības norisināsies no plkst. 9:00 līdz 19:00, bet svētdien no plkst. 9:00 līdz 14:00, kad notiks apbalvošanas ceremonija. Ieeja uz sacensībām ir bez maksas, turklāt tās tiešraidē iespējams vērot portālā Sportacentrs.com.

14:00 – apbalvošana.

Savu atbalstu Eiropas kausa fināla sacensību norisē Ventspilī sniedz Ventspils jauniešu mājas brīvprātīgie palīgi, kuri sagaida un aprūpē viesus no citām valstīm, kā arī palīdz tiesnešu brigādei un organizatoriem.