jaunumi

sports

Ūdens piedzīvojumu parkā ar jaunu sparu atsākas sporta aktivitātes!

Pēc vasaras pārtraukuma Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā ir atsākušās sportiskās aktivitātes.  

Lielais un mazais peldbasiens darba dienās ir atvērts no plkst. 6.45. Ierodoties pirmajā pusstundā, t.i. līdz plkst. 7.15, par lielā peldbaseina apmeklējumu gan pensionāriem, gan pieaugušajiem jāmaksā tikai 1,50 EUR!

 

Peldapmācība bērniem notiek gan lielajā, gan mazajā peldbaseinā. Mazajā peldbaseinā nodarbības notiek bērniem vecumā no 4 līdz 9 gadiem ik nedēļas no pirmdienas līdz ceturtdienai, no plkst. 15.45 līdz 18.00. Mazajā baseinā nodarbības vada pieredzējuši peldēšanas treneri Pāvels Vilcāns un sporta skolas “Spars” direktors Viktors Zujevs.  Lielajā baseinā notiek peldētapmācības bērniem no  7 līdz 16 gadu vecumam un šīs nodarbības vada peldēšanas treneris Sergejs Iļjins. Bērnu peldēšanas apmācībai ir iespēja iegādāties abonementus četru, astoņu  kā arī divpadsmit reižu apmeklējumam.

 

Pieaugušo peldētapmācības nodarbības pie Sergeja Iļjina lielajā baseinā notiek otrdienās un ceturtdienās no plkst. 19:00 līdz plkst. 20:00. Astoņu reižu abonementa cena ir 38,00 EUR.

 

Oktobrī atsāksies nodarbības mazajā peldbaseinā pašiem mazākajiem ķipariem no 9 mēnešu vecuma kopā ar kādu no vecākiem un grūtniecēm. Šīs nodarbības vadīs pieredzējusi trenere Ieva Kārše, kura vairākus gadus ir specializējusies šāda veida nodarbībās.

 

Sporta nodarbības jebkurai gaumei un sagatavotības līmenim Ūdens piedzīvojumu parka aerobikas un vingrošanas zālē piedāvā dažādi sporta klubi un privāti treneri. Informāciju par šiem piedāvājumiem var atrast mājas lapā www.udensparks.lv

 

Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle darbojas katru darba dienu no plkst. 6.45 līdz plkst. 22.00, brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 19.00. Šī gada pavasarī atlētikas zāle tika paplašināta un papildināta ar jauniem kardio trenažieriem.Atlētikas zāles abonementu īpašniekiem ir 50% atlaide, iegādājoties lielā vai mazā baseina abonementu.

 

Jau vairākus gadus Ūdens piedzīvojumu parka baseini ir aprīkoti ar iekārtām apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām. Lai pirms apmeklējuma kopīgi saprastu klienta vēlmes un nepieciešamo palīdzību, jāsazinās ar pārvaldnieku Māri Milleru, tālrunis 20222815.

 

Sīkāku informāciju par Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumiem aicinām skatīt mājas lapā www.udensparks.lv. Tālrunis: 636 23974.