jaunumi

sports

Treniņnometnē Ventspilī uzturas svarcēlāji!

Treniņnometnē Ventspilī no 7. līdz 17. septembrim uzturas trīs svarcēlāji no Itālijas, kuri kopā ar mūsu jaunajiem sportistiem gatavojas Eiropas čempionātam svarcelšanā U-17 grupā.

 

Svarcelšanas treniņi sportistiem ik dienas notiek Sporta nama “Centrs” svarcelšanas zālē, kur Itālijas sportisti trenējas kopā ar Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas pilotprojekta dalībniekiem, jaunajiem sportistiem - Danielu Ivanovu, Artjomu Griščenko, Armandu Mežinski un Vadimu Koževņikovu.  Treniņos piedalās arī jaunāko grupu svarcēlāji.  

 

Kā atzīst svarcelšanas treneris Eduards Andruškevičs, kopēji treniņi dažādu valstu pārstāvjiem ir ierasta prakse, kas ļauj gūt plašāku pieredzi. Vienlaicīgi mērķis ir attīstīt Ventspili par atpazīstamu Eiropas svarcelšanas centru, kurā regulāri pulcētos dažādu valstu sportisti.

 

Jāatgādina, ka augusta vidū jau trešo reizi Ventspilī norisinājās starptautisks svarcelšanas seminārs, kurā piedalījās 65 treneri un sportisti no deviņām valstīm. Savukārt pagājušajā nedēļas nogalē Sporta namā “Centrs” norisinājās Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos, kopā pulcējot turpat 50 dalībniekus.

 

Eiropas čempionāts svarcelšanā U-17 grupā šogad norisināsies Prištinā, Kosovā, no 23.līdz 30.septembrim.