jaunumi

sports

Tāllēcēja Lauma Grīva startēs pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās

No 1. līdz 4.martam Birminghemā, Anglijā notiks pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā piedalīsies Ventspils augstas klases atbalsta programmas tāllēcēja Lauma Grīva.

Lai 2018. gada pasaules čempionātā telpās piedalītos tikai pasaules spēcīgākie sportisti, Starptautiskā vieglatlētikas federāciju asociācija (IAAF) noteica augstus kvalifikācijas normatīvus. Veidojot labāko sportistu sarakstus, čempionāta rīkotāji secināja, ka vairākās disciplīnas nav pietiekams normatīvu izpildījušo sportistu skaits. Līdz ar to organizatori aicināja valstis pieteikt sportistus, kuru 2017. un 2018. gadā sasniegtie rezultāti ir tuvu pasaules čempionāta noteiktajiem normatīviem. Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) dalībai izvirzīja Laumu Grīvu, kura šogad tāllēkšanas sacensībās Francijā sasniegusi 6,52m, kas ir 2018.gada sezonas Latvijas labākais rezultāts telpās. 

Apstiprināts, ka no Latvijas sacensībās kopumā piedalīsies četri sportisti Lauma Grīva (tāllēkšana), Elvijs Misāns (trīssoļlēkšana), Līga Velvere (800m skriešana) un Austris Karpinskis (400m skriešana). Iepriekšējo reizi pasaules čempionātā telpās Latvijas vieglatlētika tik kuplā skaitā tika pārstāvēta 1997. gadā Francijā.

Laumai starts paredzēts 4.martā plkst. 17:27 (pēc Latvijas laika).

Vēlam veiksmi Laumai sacensībās!