jaunumi

izklaide

Svini dzimšanas dienu pie mums!

Olimpiskā centra „Ventspils” atpūtas objektos ir iespējams atzīmēt dzimšanas dienu par īpaši izdevīgām cenām. Īpašais Dzimšanas dienu piedāvājums ir pieejams Ūdens piedzīvojumu parkā, Pludmales akvaparkā un Piedzīvojumu parkā

Ūdens piedzīvojumu parkā pašam gaviļniekam Dzimšanas dienā ieeja ir bez maksas, bet ja gaviļniekam līdzi nāk vismaz pieci draugi, tie saņem 20% atlaidi. Jubilārs ar draugiem savu dzimšanas dienu var atzīmēt arī četru dienu laikā pirms vai pēc faktiskā dzimšanas dienas datuma, tad viņam un viesiem tiks piedāvāta 20% atlaide. Piedāvājums attiecās uz ūdens atrakcijām un SPA.

Pludmales akvaparkā Dzimšanas dienu svinību dalībnieki (5 un vairāk personas) saņem 25% atlaidi. Apmeklējums jāpiesaka iepriekš, un apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām.

Piedzīvojumu parkā Dzimšanas un vārda dienu svinētājiem tiek piedāvātas īpašas atlaides atrakcijām. Apmeklējums iepriekš jāpiesaka, un apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām.  Dzimšanas vai vārda dienas gaviļniekam Piedzīvojumu parkā atrakcijām tiek piešķirta 50% atlaide, bet svinību dalībniekiem (5 - 9 personas) 20% atlaide, svinību dalībniekiem (10 un vairāk personas) - 30% atlaide. Dzimšanas dienas svinībām piedāvājam noīrēt kādu no Piknika vietām!

Novēlam Jums patīkamu atpūtu!

Vairāk informāciju par šo un citām akcijām meklējiet www.piedzivojumuparks.lv, www.udensparks.lv un www.pludmalesakvaparks.lv