jaunumi

izklaide

Svarcēlāji Uzbekistānā startēs pasaules junioru čempionātā

No 7. līdz 14.jūlijam Taškentā, Uzbekistānā, notiks pasaules junioru čempionāts svarcelšanā, kurā treneru Eduarda Andruškēviča un Viktora Ščerbatiha vadībā piedalīsies Ventspils Olimpiskās vienības sportisti Rebeka Koha un Ritvars Suharevs, kā arī Ventspils augstas klases sagatavošanas centra sportists Armands Mežinskis.

Sacensībās kā galvenie favorīti uz medaļām savās kategorijās ir gan Rebeka Koha, gan Ritvars Suharevs.

Rebeka Koha startēs svara kategorijā līdz 58 kilogramiem un šajā svara kategorijā startēs 12 dalībnieces. Starts paredzēts 9.jūlijā plkst. 17:00 pēc Latvijas laika.

Ritvars Suharevs startēs svara kategorijā līdz 77 kilogramiem un šajā svara kategorijā pieteikti 10 dalībnieki. Starts Ritvaram paredzēts 10.jūlijā plkst. 17:00 pēc Latvijas laika.

Armands Mežinskis startēs svara kategorijā līdz 85 kilogramiem un šajā svara kategorijā pieteikti 25 dalībnieki un starts paredzēts 11.jūlijā plkst. 12:00 pēc Latvijas laika.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils pilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu,  kurā iekļauti 32 sportisti,  piešķirot Ventspils pilsētas pašvaldības finansējumu 85 000 euro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!