jaunumi

izklaide

Smaiļotājs Deniss Volkovs iegūst ceturto vietu Eiropas U-23 čempionātā

No 22. Līdz 25.jūnijam Serbijas pilsētā Belgradā notika Eiropas junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā Ventspils pašvaldības augstas klases atbalsta programmas sportists Deniss Volkovs pārī ar Robertu Akmenu ieguva 4.vietu 200m smaiļošanas divniekos.

Kopumā 200m smaiļošanas divniekos piedalījās 19 pāri un Deniss ar Robertu startēja pirmajā no trim priekšbraucieniem un savā braucienā izcīnīja uzvaru ar laiku 00:32.604, kvalificējoties finālam. Finālā, kurā startēja 8 komandas mūsu sportisti ierindojās 4.vietā ar laiku 00:33,748, piekāpjoties Ukrainas, Ungārijas un Serbijas duetiem. Jāatzīmē, ka visi astoņi fināla pāri finišēja 1,8 sekundes ietvaros.

Cits Ventspils augstas klases atbalsta programmas kanoe airētājs Dāvis Iļjins startēja U-23 vecuma grupā 200m un 1000m distancēs. 19 gadīgais sportists startēja kopā ar četrus gadus vecākiem dalībniekiem un 200m distancē ierindojās 17.vietā, bet 1000m distancē ieguva 16.vietu.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem!