jaunumi

izklaide

Sākusies Ventspils vasaras līga basketbolā

Ventspils Augstskolas basketbola laukumā jau trešo gadu sākusies Ventspils Vasaras līgas basketbolā jaunā vasaras sezona. Sacensību mērķis ir veicināt un aktīvu dzīvesveidu, kā arī noskaidrot Ventspils Vasaras līgas 2017 čempionus basketbolā.

Savu dalību čempionātā apstiprinājušas 7 komandas (Brīvostas Pārvalde, Silver Star Agencies, Entuziasti, BK Oga, Anzāģe, Ventiņpuikas, KK Slazdotāji), kuras izspēlēs viena apļa turnīru.

Turnīru ar uzvaru iesāka Silver Star Agencies komanda, kas sīvā cīņa spēles galotnē ar rezultātu 39:36 pieveica Brīvostas Pārvaldes komandu.

Silver Star Agencies – Brīvostas Pārvalde 39:36 (10:7, 8:17, 11:9, 10:3) 
Silver Star Agencies – Artūrs Grinbergs 15, Eduards Ceplis 8, Aivis Lēmanis 7, Nils Ozoliņš 6 un Jānis Staķavs 3.
Brīvostas Pārvalde – Nils Cincius 10, Pēteris Rudzājs 8, Jānis Šmidebergs 6, Andris Kovaļevskis 5, Edmunds Grieze 4 un Kaspars Krūms 3.

Nākamās spēles nelabvēlīgas laika prognozes dēļ, tiks aizvadītas pēc Līgo svētkiem.

Turnīra norise plānota darba dienu vakaros, sestdienās un svētdienās no 2017.gada 18.jūnija līdz 2.augustam, ko nosaka turnīra galvenais tiesnesis, vienojoties ar komandu pārstāvjiem.

Sacensību formāts ir līdzīgs lielajam basketbolam, bet ar pielāgotiem noteikumiem un spēlēšana brīvā dabā prasa papildus meistarību. Spēles notiek 4 pret 4 uz lielā basketbola laukuma ar saīsinātu spēles laiku 4x6 minūtes.

Visa informācija par Ventspils Vasaras līgu  pieejama: www.facebook.com/ventspilsbasket

Sacensības notiek ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu!