jaunumi

izklaide

Sāksies Ventspils Vasaras līgas basketbolā izslēgšanas spēles

10.augustā, ar pirmajām izslēgšanas spēlēm Ventspils Augstskolas basketbola laukumā sāksies Ventspils Vasaras līgā basketbolā izslēgšanas spēles. Sacensību mērķis ir veicināt un aktīvu dzīvesveidu, kā arī noskaidrot Ventspils Vasaras līgas 2017 čempionus basketbolā.

Par regulārā turnīra uzvarētājiem kļuva BK Oga, kas izcīnīja uzvaras visās 6 spēlēs, otrajā vietā Silver Star Agencies (5 uzvaras un 1 zaudējums), trešajā vietā Anzāģe/Pope (4 uzvaras un 2 zaudējumi), ceturtajā vietā Entuziasti (3 uzvaras un 3 zaudējumi), piektajā vietā Brīvostas pārvalde (2 uzvaras un 4 zaudējumi), sestajā vietā KK Slazdotāji (1 uzvara un 5 zaudējumi), bet septītajā vietā Ventiņ puiks (0 uzvaras un 7 zaudējumi).

Pēc regulārā čempionāta noskaidrojies, ka ceturtdaļfinālos savā starpā tiksies Silver Star Agencies – Ventiņ puiks, Anzāģe/Pope – KK Slazdotāji un Brīvostas pārvalde – Entuzizasti. BK Oga ceturtdaļfinālu kārta ir brīva.

Spēļu grafiks, 10.augusts

Plkst. 19:00 Anzāģe/Pope – KK Slazdotāji;

Plkst. 20:00 Brīvostas pārvalde – Entuziasti.

 

Regulārā čempionāta rezultatīvākie spēlētāji:

Kārlis Lasmanis (BK Oga) 22,40 punkti vidēji spēlē;

Artūrs Grīnbergs (Silver Star Agancies) 18,17 punkti vidēji spēlē;

Andis Zariņš (Anzāģe/Pope) 15,00 punkti vidēji spēlē;

Toms Leimanis (BK Oga) 14,40 punkti vidēji spēlē;

Dāvis Dzērve (KK Slazdotāji) 13,00 punkti vidēji spēlē.

Daudz raizes šogad sagādājuši laika apstākļi, jo daudzas spēles tiek pārceltas vai atceltas, jo līst lietus, tomēr spēles dalībniekiem čempionāts sagādā ne mazums emociju.

Atgādinām, ka sacensību formāts ir līdzīgs lielajam basketbolam, bet ar pielāgotiem noteikumiem un spēlēšana brīvā dabā prasa papildus meistarību. Spēles notiek 4 pret 4 uz lielā basketbola laukuma ar saīsinātu spēles laiku 4x6 minūtes.

Visa informācija par Ventspils Vasaras līgu  pieejama: www.facebook.com/ventspilsbasket

Sacensības notiek ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu!