jaunumi

sacensības

Sāksies "Trīs bumbu spēļu" astotais čempionāts

Arī šovasar - jau astoto gadu pēc kārtas - norisināsies Trīs bumbu spēļu čempionāts trijos sporta veidos: minifutbolā, strītbolā un pludmales volejbolā.

Savu dalību čempionātā šogad pieteikušas 8 komandas. Vienas komandas sastāvā piedalīsies septiņi spēlētāji, kurus spēļu laikā nedrīkstēs ne aizvietot, ne nomainīt. Spēlēs uzvarēs tā komanda, kas iegūs mazāko punktu summu visos iepriekšminētajos sporta veidos.

Spēļu norise:

Pludmales volejbols – 26. un 28. jūnijā Ventspils pludmales volejbola stadionā

Minifutbols – 3., 5., 10.jūlijā Olimpiskā centra Ventspils Mini Pitch laukumā.

Strītbols – 17. un 20.jūlijā Ventspils Augstskolas basketbola laukumā.

Visās spēļu dienās sākums plkst. 18.00.

Trīs bumbu spēļu 2018.gada čempionāta komandas: Sporta Mafija, Piltene, FKV Fans, Blāzma, INKUBATORS, JSK Gālene, Ventspils Augstskola un Kurekss.

Pludmales volejbola sacensības būs īpašas ar to, ka tajās sacentīsies četri pret četri, nevis kā ierasts - pāri. Tas tādēļ, lai vairāk izceltu komandas spēli un dotu iespēju piedalīties arī tiem interesentiem, kuriem volejbols nav tā stiprākā puse.

Futbolā komandas sacentīsies pieci pret pieci (vārtsargs un četri laukuma spēlētāji), un šis varētu būt viens no grūtākajiem posmiem, jo katrai komandai būs pieejamas tikai divas maiņas.

Strītbolā spēlētāji spēlēs trīs pret trīs, bet pārējie četri komandas dalībnieki drīkstēs būt kā maiņa.

Plašāka informācija par Trīs bumbu spēlēm pieejama www.facebook.com/3bumbuspeles

Spēļu atbalstītāji: Ventspils nafta termināls (VNT), Ventspils pilsētas pašvaldība, Ventspils brīvosta, Tex-Mex Republic, Olimpiskais centrs "Ventspils", Ventas Balss un Hercoga druka.

Laipni aicināti atbalstīt komandas!