jaunumi

sports

Olimpiskais centrs “Ventspils” veic auditu par sniegto pakalpojumu drošību un darbinieku kvalifikācijas atbilstību

Pēc traģiskā nelaimes gadījuma, kas notika 4. oktobrī mazajā peldbaseinā un kurā dzīvību zaudēja bērns, Olimpiskais centrs “Ventspils” ir apturējis visas piedāvātās peldēšanas apmācību programmas. Šobrīd tiek veikts audits visiem Olimpiskā centra “Ventspils” piedāvātajiem apmācību pakalpojumiem un izstrādāts rīcības plāns drošības uzlabošanai Ūdens piedzīvojumu parka objektos.

Pēc pirmajiem secinājumiem Olimpiskais centrs “Ventspils” drošības nolūkos Ūdens piedzīvojumu parkā plāno piesaistīt papildus instruktorus un uzstādīt video novērošanas kameras.

Audita laikā tiek pārbaudīta visu Olimpiskā centra “Ventspils” instruktoru kvalifikācija un līdz brīdim, kamēr nebūs pārliecība par piedāvāto pakalpojumu drošību, ne kāda veida apmācības Olimpiskajā centrā “Ventspils” netiks piedāvātas.

Traģiskā nelaimes gadījuma izmeklēšanu veic valsts policija, kas ir ierosinājusi krimināllietu pēc Krimināllikuma 13.nodaļas "Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību". Pašvaldība izveidojusi komisiju, ko vada domes izpilddirektors, lai noskaidrotu traģiskā nelaimes gadījuma apstākļus, iespējamos iemeslus un amatpersonu atbildību.