jaunumi

izklaide

Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcai 15 gadu jubileja!

Piektdien, 1.jūnijā, Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcas kolektīvs atzīmēja viesnīcas 15 gadu pastāvēšanas gadadienu. Par godu šim notikumam Olimpiskā centra “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Jurģis Liepājnieks pasniedza svētku kliņģeri, ar ko vēlāk sirsnīgā atmosfērā tika cienāti viesnīcas sadarbības partneri un draugi. Svinīgu gaisotini radīja arī muzikāls priekšnesums Aigara Lasmaņa izpildījumā.

Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīca atvērta 2003.gada 1.jūnijā, un tai ir trīs zvaigžņu kategorija. Viesnīcu ikdienā ir iecienījuši gan darījumu tūristi, gan ģimenes ar bērniem, gan sportisti, bet vasaras mēnešos viesnīcu ir īpaši iecienījuši tūristi no ārzemēm, kā arī sportisti, kuri Ventspilī aizvada treniņnometnes. 

Viesnīcas trīs stāvos ierīkoti divvietīgi, trīsvietīgi un pusluksa numuri, kopā 154 viesiem. Visos numuros ir TV, bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums, dušas un tualetes. Augstos viesu apkapošanas standartus viesnīcā apliecina kvalitātes zīme "QLatvia", kā arī viesnīca ir serteficēta pēc starptautiskā viesnīcu kvalifikācijas standarta "Hotelstars Union".

Viesnīcas pārvaldniece Inta Tomsone ļoti augstu vērtē līdzšinējo sadarbību ar klientiem, kas motivē saglabāt augstu pakalpojumu sniegšanas līmeni arī turpmāk.

Ikviens viesis Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā ir gaidīts, un viesnīcas personāls ir gatavs rast risinājumu katra klienta vajadzībām.