Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in /var/www/clients/client1/web2/web/sites/all/modules/views/includes/view.inc on line 2553

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in /var/www/clients/client1/web2/web/sites/all/modules/views/includes/handlers.inc on line 753
Notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana | OC Ventspils

jaunumi

sacensības

Notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana

Svētdien, 23.oktobrī, plkst. 11:00 airēšanas bāzē „Dampeļi” ar svinīgu karoga pacelšanu notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana, ko organizē norūdīšanās un ziemas peldēšanas klubs „Ventspils Jūras lauvas”.

Ziemas peldēšanas nodarbības notiks regulāri, klubs visus interesentus airēšanas bāzē pulcēs katru svētdienu plkst. 11:00. Pēc peldes Ventā sasildīties un relaksēties peldēšanas entuziasti varēs airēšanas bāzes „Dampeļi” pirtiņā.

Norūdīšanās un ziemas peldēšanas kluba „Ventspils Jūras lauvas” vadītājs Igors Siņicins atzīst, ka Ventspils ziemas peldētājiem, pateicoties airēšanas bāzes „Dampeļi” iespējām, ir ideāli apstākļi, lai nodarbotos ar šo sportisko aktivitāti. Šādi peldēšanas klubi ir izveidoti daudzviet Latvijā, bet ne visiem ir pieejamas telpas, lai pārģērbtos, turpat nopeldētos un pēc tam sasildītos pirtī.

Ziemas peldēšana ne tikai norūda organismu un imunitāti, bet arī palīdz cīnīties pret dažādām slimībām, tādēļ aicinām visus drosmīgos pievienoties un iepazīt ziemas peldēšanu!

Sporta un augstas klases starptautisku sportisko sasniegumu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveidu atbalsta SIA “LDZ Cargo”. 

Visa informācija par ziemas peldēšanu Ventspilī zvanīt Igoram Siņicinam, mob.: 26421023, e-pasts: i.sinicins@inbox.lv.