jaunumi

izklaide

Notiks Valentīndienas skrējiens pa pilsētas ielām

Trešdien, 14. februārī Ventspils Maratona klubs Ventspilī organizēs skriešanas popularizēšanas pasākumu – Valentīndienas skrējienu pa pilsētas ielām. Lai skrējiens būtu interesantāks, Ventspils Maratona klubs kopā ar SIA “ĢEODĒZISTS” pārstāvi Aigaru Ansbergu ir izstrādājuši trases maršrutu sirds formā, kur kopējais maršruta garums ir 6,41 km.

Skrējiena starts paredzēts plkst.18.30 pie Ūdens piedzīvojumu parka Lauku ielā 5, Ventspilī.

Tā kā skrējiens notiks tumšajā diennakts laikā, līdzi jāņem atstarotāji, galvas lukturīši, mirgojošās lampiņas. Ventspils Maratona klubs ir pasūtījis ap 50 mirgojošās lampiņas, kuras varēs saņemt  starta vietā.

Skrējiens notiks pa pilsētās centra ielām, skrējiena tempu katrs skrējējs varēs izvēlēties pats. Organizatori atgādina, ka piedaloties skrējienā jāievēro ceļu satiksmes noteikumi!

Ja Tev patīk sports, īpaši skriešana, tad noteikti Valentīndienas pievakarē piedalies Ventspils Maratona kluba organizētajā Valentīna dienas skrējienā. Vai neizklausās romantiski pavadīt vakaru aktīvi, skrienot kopā ar savu otro pusīti svaigā gaisā pa Ventspils izgaismotajām ielām?

Pēc skrējiena viss vēl nebeigsies, jo pateicoties atbalstītājiem, visiem skrējiena dalībniekiem sarūpēta iespēja apmeklēt Olimpiskā centra “Ventspils” mazo peldbaseinu ar pirti bez maksas. Katrs skrējiena dalībnieks varēs izmēģināt, kas ir ķermeņa masas analizators un iegūt dažādus interesantus datus par to, no kā tad sastāv mūsu ķermenis (iekšējie/ārējie tauki, muskuļi, kauli, ūdens u.tml.).

Aicināti piedalīties visi aktīvās dzīvesveida piekritēji!