jaunumi

sacensības

Noslēgušās šaušanas sacensības “Ziemassvētku makarovs 4”.

Ceturto gadu pēc kārtas sporta namā ” Centrs” norisinājās šaušanas sacensības ar Makarova vai Baikala tipa ieročiem “Ziemassvētku Makarovs".

Sacensības risinājās no 17. oktobra līdz 21. decembrim un tajās varēja piedalīties pieaugušajie, individuālie šāvēji no 21 gadu vecuma. Sacensību atlases kārtā kopumā piedalījās 42 šaušanas entuziasti. Seši atlases kārtas labākie iekļuva pusfinālā, bet trīs labākie pie mērķiem devās vēlreiz un cīnījās finālā. Starp sešiem pusfinālistiem bija viena daiļā dzimuma pārstāve, taču finālā iekļuva tikai vīri.

Šogad bija nedaudz pamainīts sacensību formāts un bija augstāka grūtības pakāpe, bet tāpat tika uzrādīti ļoti augstvērtīgi rezultāti. Piemēram, vecākais sacensību dalībnieks, Antans Masaitis, ieguva 61 punktu no 80, šaujot ar vienu roku. “Lai gan līdz pusfinālam mazliet pietrūka, šis rezultāts ir uzskatāms par lielisku”, tā sacensību organizātors Uldis Jaunsproģis.

Šogad sacensībās bija jauns uzvarētājs – Andris Trulis, kurš finālā pārliecinoši pārspēja pagājušā gada labāko šāvēju Normundu Kadiķi. Trešo vietu ieguva Gatis Zīle. Tālāk sekoja Kristīne Jansone, Reinis Pastars un Sandris Balinskis