jaunumi

izklaide

Noslēgušās sacensības Latvijas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā virves vilkšanā

18.martā, Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā tika aizvadītas sacensības Latvijas čempionāta un Latvijas kausa izcīņā virves vilkšanā telpās, kurās piedalījās dalībnieki no Saldus, Ozolniekiem, Līvbērzes, Jēkabpils, Rīgas un Ventspils.

Svaru klasē līdz 720kg par Latvijas čempioniem kļuva Saldus  komanda,  otrajā vietā  Velkonis, bet trešajā vietā palika Līvbērze. Kopā šajā svarā startēja 4 komandas.

Latvijas čempioni tika noskaidroti  arī 600 kg svaru klasē, kurā komandā startēja 4 sievietes un 4 vīrieši, uzvaru izcīnīja Saldus komanda, atstājot 2.vietā Velkonis komandu, bet 3.vietu izcīnīja Ozoli (Ozolnieki). 

Latvijas kausa izcīņā 680kg svaru klasē 1.vietu izcīnīja Saldus komanda, 2.vietā Ozoli, bet 3.vietā Velkonis.  Jauniešiem 560kg  svaru klasē  1.vietā Saldus komanda, 2.vietā Mustangs 1 (Jēkabpils), bet 3.vietā Mustangs 2. Savukārt 540kg svaru klasē sievietēm 1.vietā Ozoli, 2.vietā Rīgas pašvaldības policija, bet 3.vietā jēkabpilieši Mustangs.

Otrajā sacensību daļā notika Olimpiskā centra “Ventspils” balvu izcīņa. Interesantais sacensību formāts solīja patiešām aizraujošas cīņas, jo vienīgais kas ierobežoja komandas bija kopējais svars, kurš nedrīkstēja pārsniegt 600kg, bet komandas dalībnieku skaits palika treneru un pašu sportistu ziņā.

Kopumā kausa izcīņā piedalījās 14 komandas un par uzvarētājiem kļuva Velkonis 1, otrajā vietā atstājot Saldus 2 komandu, bet trešie palika Saldus 1 komanda.

Sporta un augstas klases starptautisku sportisko sasniegumu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveidu atbalsta SIA “LDZ Cargo”. 

Apsveicam ventspilniekus ar gūtajiem panākumiem!