jaunumi

izklaide

Bokseris Grišuņins garantē vismaz bronzu Eiropas čempionātā

Eiropas čempionātā boksā ļoti veiksmīgi turpina startēt Olimpiskā centra „Ventspils” augstas klases atbalsta programmas sportists, kurš startējot svara kategorijā līdz 91 kilogramam, veiksmīgi ticis līdz čempionāta pusfinālam, kas nozīmē, ka viņš sev jau nodrošinājis vietu uz goda pjedestāla.

Ceturtdaļfināla mačā Nikolajs Grišuņins cīnījās pret turku Keseru Seidu. Grišuņins šajā cīņā dominēja, vairākkārt aizsūtot turku nokdaunā, uzvarēja visos trijos raundos, neradot arī nekādas šaubas tiesnešos par šīs cīņas iznākumu - visi trīs tiesneši atdeva Grišuņinam uzvaru ar 30:25, tādējādi oficiālais cīņas rezultāts vienbalsīgi par labu Latvijas pārstāvim 3-0 un vieta Eiropas čempionāta pusfinālā.

Pateicoties šim panākumam Grišuņins garantējis sev vismaz bronzas medaļu, taču ventspilniekam ir visas iespējas sasniegt savas karjeras lielāko panākumu.

Cīņā par vietu finālā, kas notiks 14. augustā, latvietis aci pret aci stāsies pret 23 gadus veco Polijas čempionu Igoru Jakubovski. Poļu bokseris ar labiem panākumiem (bilance 4-1) startējis arī pusprofesionājā komandu boksa turnīrā "World Series of Boxing", kurā savulaik piedalījies arī Grišuņins, pārstāvot Milānas (Itālija) komandu.

Jāpiebilst, ka šobrīd Grišuņins atkārtojis savu 2008. gada panākumu Eiropas čempionātā, izcīnot bronzas godalgu, kas pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas ir augstākais rezultāts olimpiskajā boksā. 2008. gada čempionātā Grišuņins gan startēja citā svara kategorijā - līdz 81 kilogramam.