jaunumi

sacensības

Aizvadīts Ventspils čempionāts pludmales volejbolā vīriešiem

Nolūkā popularizēt amatieru volejbolu Ventspilī, paaugstināt sportisko meistarību un fizisko sagatavotību, uzturēt veselīgu dzīves veidu, kā arī noskaidrot Ventspils pilsētas čempionus pludmales volejbolā sestdien, 11. augustā, Ventspils Pludmales volejbola stadionā notika Ventspils atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2018.

Savstarpēji spēkojās 5 vīriešu komandas, turklāt 3 no tām pārstāvēja Ventspils pludmales volejbola klubu Bloks. Ar savu piedalīšanos sacensības pagodināja arī šī gada Latvijas čempions pludmales volejbolā Aleksandrs Solovejs. Aleksandrs ir arī Ventspils pašvaldības atbalstīts sportists.

Saule mijās ar mākoņiem, uzvaras - ar zaudējumiem... Apakšiņu konkursā tika izspēlētas individuālās balvas no uzticamā atbalstītāja Tex Mex Republic meksikāņu restorāns.

Veiksmīgākie no dalībniekiem:

1.vieta - Mikus Brakanskis

2.vieta - Ainars Soks

3.vieta - Andis Bertāns

Cīņā par čempiona titulu kā pirmie no spēles likumsakarīgi tika izslēgti jaunākie VPVK Bloks dalībnieki. Tikai 16 gadus jaunie debitanti Rihards Anšics un Olafs Vočtavs ieņēma 5.pozīciju.

Par tiesībām uz 3.vietas godalgām trīs setos sacentās divi Bloks dueti: Rūdis Nulle un Kārlis Bērziņš, Aleksandrs Solovejs un Ainars Soks. Pieredze izrādījās spēcīgāka, un uzvaru guva A.Solovejs/A.Soks (2:1).

Savukārt izšķirošajā spēlē par čempiona titulu pārliecinoši uzvarēja Andis Bertāns un Andrejs Černuho ar 2:0 apspēlējot Matīsu Kaņepu un Miku Brakanski.

1.vieta - Andis Bertāns / Andrejs Černuho

2.vieta - Matīss Kaņeps / Mikus Brakanskis

3.vieta - Aleksandrs Solovejs / Ainars Soks

4.vieta - Rūdis Nulle / Kārlis Bērziņš

5.vieta - Rihards Anšics / Olafs Vočtavs

Organizators VPVK Bloks pateicas sacensību atbalstītājiem par balvām: Ventspils Tex Mex Republic meksikāņu restorāns un SPORTLAND.

Paldies Ventspils Olimpiskais centrs Ventspils un pludmales stadiona pārvaldniekam/čempionāta galvenajam tiesnesim Ilmāram Vensbergam.

Paldies Eniai Annai Sokai par sacensību sekretāres darbu, kā arī citiem Bloks jauniešiem par palīdzību!