jaunumi

sacensības

AIZVADĪTA OTRĀ DIENA "DANUBIA CUP" SACENSĪBĀS ŠORTTREKĀ

Ar fināliem 500m distancē un priekšsacīkstēm 1000m distancē Olimpiskā centra "Ventspils" ledus hallē noslēgusies starptautisko sacensību šorttrekā "Danubia Cup" otrā diena.

Junioru A grupā savu meistarību šodien apliecināja Roberts Jānis Zvejnieks, kuram uzvara 500m distancē un iegūta līderpozīcija pirms rītdienas startiem 1000m distancē. Tāpat līderpozīcijās Junioru B grupā pirms rītdienas startiem atrodas cits ventspilnieks Kārlis Krūzbergs.  

Sacensību rezultātiem iespējams sekot līdzi šeit.

Ventspils posms  ir viens no Austrumeiropas kvalifikācijas posmiem „Europa  Cup Final” sacensībām, kas ir lielākās  jauniešu un junioru sacensības Eiropā, kurās sacentīsies 10 labākie jaunieši un juniori katrā vecuma grupā no Austrumeiropas, un tikpat no Rietumeiropas, kuri līdzīgi cīnās „StarClass”  sērijas sacensībās.

Danubia Series Ventspils posmam pieteikušies sportisti no Austrijas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Čehijas, Horvātijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Slovākijas, Turcijas, Ukrainas un Ungārijas.

Sacensības „Danubia kauss” ieskaitē notiek 4 vecuma grupās – junioru A, B, C, bet bērniem notiek sacensības D, E, un F grupās.

Sacensību programma

28.februārī

  • plkst. 08:00 – plkst. 10:00 – Priekšsacīkstes 1000m distancē;
  • no plkst. 10:00 – 1000m distancē pusfināli un fināli;
  • ap plkst. 12:00 – Sacensību apbalvošana.

2013.gadā notika rekonstrukcija Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē, kura tika paplatināta par 1 metru, uzlabota ledus kvalitāte un šobrīd atbilst Starptautiskajam noteikumiem.

Laipni aicināti apmeklēt sacensības!