jaunumi

izklaide

Aicinām uz klinšu kāpšanu Sporta namā “Centrs”

Sporta namā „Centrs” no 14.maija ir atsākušās klinšu kāpšanas nodarbības uz kāpšanas sienas. Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās no plkst. 18.00 – 20.00, kā arī sertificētas instruktores Daces Grinvaldes vadībā.

Uz nodarbībām ir aicināti gan pieredzējuši sportisti, gan iesācēji dažādā vecumā. Klinšu kāpšanai var pieteikties arī tūristu un interesentu grupas. Viena nodarbība instruktora vadībā pieaugušajiem maksā 3 EUR stundā, bet skolēniem un studentiem – 1,50 EUR stundā, t.sk., inventārs. Pieteikties nodarbībām, kā arī iegūt sīkāku informāciju var  pa tālruni 28823650.

Sporta nama “Centrs” klinšu kāpšanas sienai maija sākumā Latvijas Alpīnistu savienības pārstāvis ir veicis ikgadējo apkopi un tā ir sertificēta. Sporta nama „Centrs”  klinšu kāpšanas siena ir  modernākā un augstākā Baltijā, tā ir 11m plata un 14m augsta, ar pārkari ~6m. Sienas izmēri un maršrutu dažādība ļauj to lieliski izmantot ne tikai amatieriem un iesācējiem, bet arī nopietniem kāpējiem iesildoties, trenējot izturību, un veicot ilgstošus kāpšanas tehnikas vingrinājumus.

Kāpšanas sporta nodarbības virzītas uz harmonisku personības garīgo un fizisko attīstību, veselības nostiprināšanu, atmiņas un intelekta attīstīšanu, kā arī tādu īpašību kā mērķtiecība un neatlaidīgums, patstāvība un iniciatīva, izlēmība un drosme.

Sporta un augstas klases starptautisku sportisko sasniegumu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveidu atbalsta SIA “LDZ Cargo”.